Klubweb.cz - profesionální internetové stránky pro váš sportovní klub Pro řízení oddílu doporučujeme Klubový informační systém. | Provozuje eSports.cz, s.r.o.

A-tým zahajuje novou sezonu

10.09.2020 | Štěpán Pinkas

Již v sobotu 12. září od 17:00 vyzve domácí Tatran v prvním utkání sezony TJ Sokol Solopisky.

Po období karantény zaviněné koronavirem Covid-19 se náš A-tým sešel poprvé v půlce června, a zahájil tak letní přípravu, při které se scházel 2x týdně až do konce července. V sobotu 1. srpna si hráči společně s trenéry uspořádali již tradiční tenisový turnaj, tentokráte ve čtyřhrách. Celkovým vítězem se stala dvojice Libor Bém a Ondra Spilka. Druhou pozici obsadili Michal Dudek s Jirkou Sůsou a na třetím místě skončili Lukáš Hlaváček a Tomáš Macháč.

Úvodní trénink na ledě absolvovalo mužstvo poprvé v rámci předsezónní přípravy ve středu 27. srpna. Na něj navázalo krátké soustředění, které probíhalo v domácích podmínkách v Sedlčanech a započalo večerním tréninkem v pátek. Po sobotních dvou tréninkových jednotkách na ledě hráče čekalo hned v neděli na závěr soustředění první přátelské utkání sezony. Soupeřem byl známý soupeř HC Spartak Žebrák, který po minulé sezoně postoupil do Krajské ligy, a tak v této sezoně bude hrát vyšší soutěž. Utkání se odehrálo na zimním stadionu v Sedlčanech od 11:45, a domácí Tatran si se soupeřem poradil výsledkem 5:3

Branky: Zdeněk Burian, Tomáš Macháč, Libor Bém, Martin Náprstek a Vladimír Černý

Sestava: Dudek – Grin, Bartoš, Šebek, Martínek, Švagr, Spilka T. – Černý F., Náprstek, Bém – Macháč, Burian, Spilka O. – Chwastek, Černý V., Sůsa

Další přípravné utkání, které zároveň posloužilo jako generálka na start sezony odehrál tým mužů v neděli 6. září od 17:00 na zimním stadionu v Milevsku proti týmu TJ Božetice. Tatran opět i v tomto utkání zvítězil, avšak vítězství se nerodilo lehce. Po urputné přestřelce byl konečný výsledek velmi těsný pouze o jeden gól 7:6.

Branky: 2x Zdeněk Burian, Martin Pospíšil, Tomáš Macháč, Martin Náprstek, Libor Bém, Filip Černý

Sestava: Dudek – Chwastek, Spilka T., Macháč, Martínek – Černý F., Náprstek, Bém – Pospíšil, Burian, Spilka O. – Petržílka, Sůsa

Do nové sezony vstupuje „Áčko“ v téměř stejném složení jako v minulé sezoně pouze s drobnými změnami. Z důvodu časového vytížení ukončil své působení v týmu Ondřej Mašek. Návrat na soupisku Sedlčan však hlásí Radek Bartoš, který dostal v přípravě prostor ukázat se trenérovi Karlovi Pospíšilovi a do známého prostředí se vrací po 3 letech. Jako posilu lze označit také Kryštofa Švagra, který se vrací po zranění, kvůli kterému v minulém ročníku nezasáhl ani do jednoho soutěžního utkání. Celou přípravu s mužstvem absolvoval také věkem stále ještě junior Jiří Sůsa, který by si v letošní sezoně rozhodně mohl připsat několik startů za muže. Nejnovější posilou je pak sedlčanský odchovanec Martin Barták, který poslední 4 roky strávil v mládeži HC Tábor, a ač věkem taktéž ještě junior, určitě si své místo v týmu najde.

První soutěžní utkání na hráče čeká již v sobotu 12. září od 17:00 na domácím stadionu v Sedlčanech. Soupeřem bude TJ Sokol Solopisky. V rámci základní části Krajské soutěže mužů odehraje družstvo pod taktovkou hlavního trenéra Karla Pospíšila a jeho asistenta Pavla Sosnovce celkem 22 zápasů. Další informace k průběhu soutěže najdete zde: http://stredocesky.ceskyhokej.cz/krajske-seniorske-souteze/a1339.  

Důležité upozornění k domácím utkáním: Ministerstvo zdravotnictví ve středu 9.9.2020 zveřejnilo mimořádné opatření, kterým zavedlo od čtvrtka 10.9.2020 povinné nošení roušek ve všech vnitřních prostorách budov mimo bydliště. Všichni návštěvníci zimního stadionu jsou tedy povinni používat respirátor, roušku, ústenku, šátek, šál nebo jiné prostředky, které brání šíření kapének. Toto opatření se netýká sportovců v době tréninku, zápasu, soutěže apod. Návštěvníky zimního stadionu dále prosíme o zvýšenou hygienu rukou (dezinfekční prostředky jsou k dispozici ve vstupním vestibulu, v šatnách a na toaletách) a o udržování rozestupů.


 
Aktuální články
Krajská soutěž mužů začíná

10. září začíná pro naše A-mužstvo další sezona v Krajské soutěži mužů Středočeského kraje.

 
POJĎ HRÁT HOKEJ

Hledáte správný sport pro vaše dítě? Přijďte v úterý 25. 1. 2022 v 16:00 na zimní stadion v Sedlčanech na akci Týden hokeje. 

 
Školička bruslení začíná

V sobotu 30. října 2021 v 9:00 začíná nový ročník školičky bruslení. Všechny děti jsou zváni bez ohledu na věk či dovednosti.

 
Příprava A-týmu na novou sezonu 2021/2022
 
Koronavirové opatření ZS Sedlčany
 
Časomíra
 
Zemřel pan Jaroslav Rebec
 
Nabídka klubových produktů
 
Pojď hrát hokej
 
Áčku se vstup do nové sezony bohužel nevydařil
 
Zápasy A-tým

Muži | Sobota 10.09.2022, 17:15
HK Příbram 99 - TJ Tatran Sedlčany
3:4 pp (0:1,2:1,1:1,0:1)
 
Muži | Sobota 17.09.2022, 17:00
TJ Tatran Sedlčany - HC Příbram B
5:7 (3:2,1:1,1:4)
 
Muži | Sobota 24.09.2022, 16:30
SK Černošice B - TJ Tatran Sedlčany
5:10 (1:2,2:4,2:4)
 
Muži | Sobota 01.10.2022, 17:00
TJ Tatran Sedlčany - HC Nymburský Lev
 
Muži | Sobota 08.10.2022, 17:00
HC TNP Praha - TJ Tatran Sedlčany
 
Muži | Sobota 15.10.2022, 17:00
TJ Tatran Sedlčany - HC Cvočkaři Hořovice
 
Partneři klubu
město 2

Bannery 2

Bannery 1

Bannery 3

Bannery 5

Bannery 6

banner brudra

banner energon

banner toyota


 
TJ Tatran Sedlčany, z.s. oddíl ledního hokeje | Adresa: Tyršova 150, Sedlčany, 26401 | www.hokejsedlcany.cz
RSS